Dziś jest Środa, 27 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego. Wszystkiego najlepszego!

Przedstawienie jasełkowe dzieci

Jasełka - Kopcie 11.01.2015 r.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to nie tylko czas oczekiwania na narodziny Jezusa, rodzinnego świętowania czy wesołego śpiewania kolęd. To także okazja do poznania artystycznych talentów naszych najmłodszych parafian. Z tej okazji 11 stycznia w naszym kościele miały miejsce Jasełka zorganizowane przez dzieci ze szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii z przedstawienia.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby