Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Przedstawienie jasełkowe dzieci

Jasełka - Kopcie 11.01.2015 r.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to nie tylko czas oczekiwania na narodziny Jezusa, rodzinnego świętowania czy wesołego śpiewania kolęd. To także okazja do poznania artystycznych talentów naszych najmłodszych parafian. Z tej okazji 11 stycznia w naszym kościele miały miejsce Jasełka zorganizowane przez dzieci ze szkoły podstawowej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii z przedstawienia.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.