Dziś jest Środa, 27 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Nastrojowa procesja parafian w Orszaku Trzech Króli.

Orszak Trzech Króli - Kopcie 06.01.2015 r.

Dzień 6 stycznia będzie zapamiętany przez parafian jako piękny i nastrojowy marsz do świątyni w „Orszaku Trzech Króli”. Dorośli, dzieci, ksiądz – wszyscy żwawo wyruszyli spod placu remizy strażackiej w Kopciach w kierunku kościoła, a wszystkiemu towarzyszyła orkiestra oraz lokalni strażacy. Zapraszamy do obejrzenia relacji z orszaku uwiecznionej w poniższej galerii.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby