Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Nastrojowa procesja parafian w Orszaku Trzech Króli.

Orszak Trzech Króli - Kopcie 06.01.2015 r.

Dzień 6 stycznia będzie zapamiętany przez parafian jako piękny i nastrojowy marsz do świątyni w „Orszaku Trzech Króli”. Dorośli, dzieci, ksiądz – wszyscy żwawo wyruszyli spod placu remizy strażackiej w Kopciach w kierunku kościoła, a wszystkiemu towarzyszyła orkiestra oraz lokalni strażacy. Zapraszamy do obejrzenia relacji z orszaku uwiecznionej w poniższej galerii.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.