Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Nastrojowa procesja parafian w Orszaku Trzech Króli.

Orszak Trzech Króli - Kopcie 06.01.2015 r.

Dzień 6 stycznia będzie zapamiętany przez parafian jako piękny i nastrojowy marsz do świątyni w „Orszaku Trzech Króli”. Dorośli, dzieci, ksiądz – wszyscy żwawo wyruszyli spod placu remizy strażackiej w Kopciach w kierunku kościoła, a wszystkiemu towarzyszyła orkiestra oraz lokalni strażacy. Zapraszamy do obejrzenia relacji z orszaku uwiecznionej w poniższej galerii.