Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Serdecznie witamy na parafialnej stronie internetowej

Kościół w Kopciach

Po kilku tygodniach intensywnych przygotowań i prac nadszedł moment oficjalnego startu naszej witryny. Całemu projektowi przyświecała myśl o naszych ukochanych parafianach. Do chwili obecnej brakowało miejsca w którym moglibyśmy na bieżąco śledzić życie naszej wspólnoty.

Na stronie internetowej znajdą Państwo najnowsze aktualności, przeczytają o harmonogramie mszy świętych czy intencje mszalne, w ramach których zostaną odprawione nabożeństwa. Odnajdziecie tu także ogłoszenia duszpasterskie i inne informacje związane z tematyką parafialną.

W celu wzbogacenia treści dostępnych w ramach witryny, oddajemy do Państwa dyspozycji działy z materiałami audio, wideo i plikami do pobrania. Dzięki temu będziecie mogli wrócić wspomnieniami do chwil uwiecznionych w galerii zdjęć czy zapoznać się z twórczością wspólnot działających w kościele. Dział z plikami stanie się źródłem listów i innych dokumentów, którymi będziemy się chcieli podzielić z parafianami.

Znajdziecie tu także informacje i ogłoszenia dotyczące lokalnej społeczności i nie związane stricte z parafią.

Z pełnym zaangażowaniem otwieramy nowy rozdział w historii naszej wspólnoty i mamy nadzieję iż regularnie będziecie odwiedzać naszą witrynę.

Serdecznie zapraszamy!