Dziś jest Wtorek, 22 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela, 15.03.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła z złożenie ofiary. Sprzątali: Marzena Kopeć, Jan Tęcza, Urszula Bąba, Jan Tęcza i Tadeusz Ozga.

2. Zapraszamy do sprzątania: Marcina Tęczę, Eugeniusza Tęczę, Józefa Majchra, Bronisława Kopcia, Zbigniewa Brylowskiego.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Gazety wyłożone na stoliku.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą Różę Mariana Ozgi.

5. Do nabycia Baranki na stół wielkanocny.

6. Do nabycia jest jeszcze kilka książek o Kopciach oraz o ks. Sudole, kandydacie na ołtarze.

7. W czwartek Uroczystość św. Józefa, msze święte o godz. 9.00 i 17.00.

8. W zakrystii przyjmujemy zapisy chorych do spowiedzi rekolekcyjnej, spowiedź w przyszły czwartek.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby kościoła, dwie ofiary złożone bezimiennie po 200 zł.

10. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o 17.30 – panie, o 18.00 panowie, ministranci czwartek o godz. 18.00, schola sobota godz.9.00.