Dziś jest Czwartek, 03 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela, 22.03.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary państwu: Urszuli i Marcinowi Tęcza, Eugeniuszowi Tęcza, Józefowi Majcher, Bronisławowi Kopeć, Zbigniewowi Brylowskiemu.

2. Zapraszamy do sprzątania: Henryka Kopcia, Stanisława Kopcia, Jana Kopcia, Jana Żarkowskiego, Bożenę Twardowską.

3.Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej wyłożonej na stoliku.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę Stefanii Kopeć

5. Do nabycia Baranki Wielkanocne.

6. W tym tygodniu będziemy przeżywali rekolekcje parafialne i szkolne – szczegółowy program w zakładce.

7. Spotkanie chóru w poniedziałek i środę o godz. 18.00.

8. Bóg zapłać za złożona ofiarę, Antoni Puzio 100 zł.

9. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze święte o godz. 7.00, 7.30 i 17.00. Na mszach świętych można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Nienarodzonego./formularze są na stoliku/

10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich mszach świętych, przed sumą procesja z palmami, konkurs palm, na mszach świętych śpiewana Męka Pańska.

11. W tym tygodniu zmarł nasz parafianin Eugeniusz Puzio, Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby