Dziś jest Środa, 23 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Palmowa, 29.03.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. Sprzątali Henryk, Stanisław, Jan Kopeć, Jan Żarkowski, Bożena Twardowska.

2. Zapraszamy do sprzątania kościoła i przyległego terenu w środę: Waldemara Sudoła, Romana Puzio, Marka Nidentala, Adriana Hopka, Franciszka Kopcia, Pawła Kwaśnika, Damiana Hopka, Marka Kozaka, Kazimierza Ozgę, Mariana Ozgę, Marię Barnaś, Krzysztofa Żarkowskiego, Tomasza Kozaka, Józefa Ziętka.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Spotkania duszpasterskie: ministranci – poniedziałek 16.30, schola wtorek 16.30, chór – wtorek 17.30, zapraszamy młodzież do pomocy przy dekoracji świątecznej w środę po mszy świętej.

5. Możliwość spowiedzi w środę od godz. 17.00.

6. W Wielki Czwartek wyjazd ministrantów do Sandomierza o godz. 7.45.

7. Bóg zapłać za przygotowanie palm: dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

8. W czwartek przypada 10 rocz. odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła II.

9. Prosimy o przygotowanie chorągwi, feretronów na procesję rezurekcyjną.

10. Druhów strażaków prosimy o podjęcie służby.