Dziś jest Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Piotra, Małgorzaty. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Procesja Niedzieli Palmowej

Procesja w dniu Niedzieli Palmowej w Kopciach

Już tylko kilka dni dzieli nas od długo wyczekiwanych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niedziela Palmowa – rozpoczynająca Wielki Tydzień – jest początkiem okresu przygotowania duchowego do świąt, ustanowiona na pamiątkę przybycia Chrystusa do Jerozolimy. Uczciliśmy ten wyjątkowy dzień biorąc udział w procesji z palmami dookoła Naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby