Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Procesja Niedzieli Palmowej

Procesja w dniu Niedzieli Palmowej w Kopciach

Już tylko kilka dni dzieli nas od długo wyczekiwanych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niedziela Palmowa – rozpoczynająca Wielki Tydzień – jest początkiem okresu przygotowania duchowego do świąt, ustanowiona na pamiątkę przybycia Chrystusa do Jerozolimy. Uczciliśmy ten wyjątkowy dzień biorąc udział w procesji z palmami dookoła Naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.