Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Procesja Niedzieli Palmowej

Procesja w dniu Niedzieli Palmowej w Kopciach

Już tylko kilka dni dzieli nas od długo wyczekiwanych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niedziela Palmowa – rozpoczynająca Wielki Tydzień – jest początkiem okresu przygotowania duchowego do świąt, ustanowiona na pamiątkę przybycia Chrystusa do Jerozolimy. Uczciliśmy ten wyjątkowy dzień biorąc udział w procesji z palmami dookoła Naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii.