Dziś jest Poniedziałek, 08 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Beaty, Wincentego, Jana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w remizie w Kopciach.

Spotkanie opłatkowe - Kopcie, 25.01.2015 r.

Dnia 25 stycznia miało miejsce spotkanie opłatkowe w miejscowym budynku remizy. Z księdzem proboszczem spotkali się schola, chór, dzieci i dorośli z orkiestry oraz członkowie rady parafialnej. Swoją obecnością zaszczycili Nas Pan Krzysztof Klecha – wójt gminy Dzikowiec, Pan Piotr Panek – dyrektor miejscowej Szkoły Podstawowej oraz Pani Bogumiła Kosiorowska – dyrektor Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby