Dziś jest Poniedziałek, 14 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Bazylego, Elwiry, Michała. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Zaproszenie do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej

Ekstremalna Droga Krzyżowa - Strona internetowa

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA

Rozpoczynamy wspólną Mszą św. w piątek 27 marca o godzinie 20.00 w Kolegiacie Wszystkich Świętych w Kolbuszowej.

Charakterystyka i opis trasy:

Długość: 42 km

Przebieg: Kolbuszowa – Werynia – Zembrza -Przewrotne – Leśna Wola (Głogów Małopolski) – Bór – Zaczernie – Rzeszów

Opis:  Trasa przebiega w 3/4 drogami polnymi i leśnymi. Praktycznie po wyjściu z Kolbuszowej prowadzi szlakiem zielonym do Leśnej Woli, potem przez Bór do lotniska w Jasionce, następnie przejście autostrady drogą asfaltową i dojście do Zaczernia. Z Zaczernia drogami bocznymi dojście do Rzeszowa i tam ostatni odcinek 4,4 km chodnikiem do kościoła Chrystusa Króla na ul. Ks. Jałowego. Na trasie będzie więcej dróg szutrowych, gruntowych, może zdarzyć się trochę błota (przejście przez strumyk). Nie ma większych wzniesień. Na trasie przeważają drogi gruntowe, szutrowe, choć jest kilka krótszych odcinków asfaltowych i na końcu ok. 4 km chodnika. Prosimy przygotować się na błoto.

Informacje o zapisach:  Przewidywana liczba uczestników – 250 osób. Zapisy prowadzimy przez stronę EDK. Pobieramy 10 zł na materiały związane z przygotowaniem Drogi. Po zapisie na stronie prosimy o wpłatę na rachunek nr 72 1020 4405 0000 2302 0480 2460 z dopiskiem EDK .

Informacje dodatkowe:  Uczestnikom zapewniamy Krzyże oraz „pakiety startowe”. Powrót z Rzeszowa we własnym zakresie (Marcel, PKS, PKP, Neobus).

Telefon komórkowy: do koordynatora EDK – Paweł Michno 602 297 971