Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 12.04.2015 r.

1. Zapowiedź przedślubna pierwsza – Damian Pruś i Monika Alicja Tęcza, oboje z naszej parafii. Kto wie o przeszkodach małżeńskich zachodzących między tymi osobami powinien powiadomić Kancelarię Parafialną.

2. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła. Sprzątali: Józef Panek, Sylwester Kopeć, Józef Wilk, Zuzanna Kopeć, Jan Kopeć. Zapraszamy do sprzątania: Anetę Kowal, Jolantę Ozga, Marka Tęczę, Marka Sudoła, Bronisławę Jaskot

3. Za tydzień prosimy o modlitwę różańcową przed sumą Różę Marii Tęcza

4. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej

5. Dziś zbiórka ofiar do puszki na Caritas Diecezjalną, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia w Kościele

6. Spotkania duszpasterskie: chór panowie – środa 17.00, panie 19.00, młodzież kl. II i III gimnazjum – czwartek 17.00, schola sobota 17.00

7. Modlimy się jak w każdą niedzielę w intencji powołań do kapłaństwa.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.