Dziś jest Piątek, 27 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 19.04.2015 r.

1. Zapowiedż przedślubna druga: Damian Pruś i Monika Alicja Tęcza. Kto wie o przeszkodach małżeńskich zachodzących między tymi osobami powinien powiadomić Kancelarię Parafialną.

2. Podziękowanie za sprzątanie. Sprzątali: Artur Kowal, Jolanta Ozga, Marek Tęcza, Marek Sudoł, Bronisława Jaskot.

3. Zapraszamy do sprzątania: Krystynę Rębisz, Stanisławę Rębisz, Sławomira Tęczę, Łukasza Kopcia, Marię Kwaśnik.

4. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

5. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową Różę Marii Kolano.

6. Spotkania duszpasterskie: chór – środa 18.30, dzieci pierwszokomunijne – środa godz. 17.00, kandydaci do bierzmowania – czwartek godz. 17.00, schola – sobota godz. 17.00.

7. Za tydzień peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży w naszym dekanacie. Zapraszamy na powitanie i modlitwę do Raniżowa młodzież naszej parafii. Wyjazd w niedzielę o godz. 16.30.

8. Zachęcamy do składania ofiar wiosennych na planowane w tym roku inwestycje w kościele (posadzka, ławki)

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby