Dziś jest Sobota, 19 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 26.04.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła

2. Zapraszamy do sprzątania rodziców dzieci przystępujących do I Komunii świętej i do bierzmowania

3. W tym tygodniu będziemy obchodzić Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego, polecamy tę intencję naszym modlitwom.

4.  Dziś wyjazd do Raniżowa o 16.30. Zapraszamy młodzież na powitanie i adorację Symboli Światowych Dni Młodzieży. Jutro zapraszam na godzinę 9.00 przed kościół, gdzie będziemy się modlili przy tych Symbolach, a dzieci ze Szkoły Podstawowej z klas IV, V i VI pojadą na mszę świętą dla dekanatu do Majdanu Królewskiego.

5. W piątek uroczystość odpustowa w parafii Wola Rusinowska, suma o godz. 11.00. Na ten dzień biskupi udzielili dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.

6. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

7. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę Stanisławy Dziuba, zmiana tajemnic różańcowych będzie w niedzielę 10 maja.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 17.00, pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo do Matki Bożej po mszy św. wieczornej.

9. Możliwość wyjazdu do Sandomierza na dzień otwartej furty do Seminarium w sobotę o godz. 9.00, potrzebni opiekunowie.

10. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

11. Spotkania : dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych w poniedziałek o godz. 19.00, dzieci z klasy II – środa godz. 17.00, chór – środa godz. 19.00, kandydaci do bierzmowania – czwartek godz. 17.00, ministranci w sobotę o 17.30.

12. Bóg zapłać za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła – Marek Sudoł – 200 zł.

13. Zakupiono nową kosiarkę spalinową z puli ofiar zbieranych na gaz.