Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek, 6.04.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła na święta. Sprzątali: Waldemar Sudoł, Roman Puzio, Marek Nidental, Adrian Hopek, Franciszek Kopeć, Paweł Kwaśnik, Damian Hopek, Marek Kozak, Kazimierz Ozga, Marian Ozga, Maria Barnaś, Krzysztof Żarkowski, Tomasz Kozak, Józef Ziętek.

Bóg zapłać również za przygotowanie dekoracji ciemnicy i Grobu Pańskiego p. Twardowskiej i grupie, która jej pomagała w przygotowaniu.
Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Pańskiego grobu oraz za przygotowanie procesji, czuwanie strażakom, orkiestrze, chórowi, lektorom, scholom, ministrantom, niosącym chorągwie i feretrony, Różom Różańcowym p. organistce i p. kościelnemu, dzieciom i młodzieży.

2. Zapraszamy do sprzątania: Józefa Panka, Sylwestra Kopcia, Józefa Wilka, Zuzannę Kopeć, Jana Kopcia.

3. Dziś ofiary na tacę przeznaczone na KUL.

4. Następna niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna ona Tydzień Bożego Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na Caritas. Dzieci przynoszą puszki z jałmużną wielkanocną.

5. W niedzielę po mszy św. o godz. 8 spotkanie dla rodziców dzieci z klas II oraz rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. II i III Gimnazjum.

6. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o godz. 19.00, ministranci w czwartek o godz. 17.00, kl. II i III Gimnazjum w piątek o godz. 17.00, schola w sobotę o godz. 17.00.

7. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Cecylię Sudoł, Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.