Dziś jest Piątek, 04 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Ogłoszenie od posła Zbigniewa Chmielowca

Ogłoszenie
Pielgrzymka do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli

Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i Marszałek Woj. Podkarpackiego Władysław Ortyl zapraszają na ogólnopolską pielgrzymkę rolników, samorządowców i wszystkich środowisk patriotycznych do Strachociny koło Sanoka, do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski, która odbędzie się 2 maja, w sobotę o godz. 10.00 z udziałem dr Andrzeja Dudy i Premiera Jarosława Kaczyńskiego.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby