Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Ogłoszenie od posła Zbigniewa Chmielowca

Ogłoszenie
Pielgrzymka do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli

Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i Marszałek Woj. Podkarpackiego Władysław Ortyl zapraszają na ogólnopolską pielgrzymkę rolników, samorządowców i wszystkich środowisk patriotycznych do Strachociny koło Sanoka, do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski, która odbędzie się 2 maja, w sobotę o godz. 10.00 z udziałem dr Andrzeja Dudy i Premiera Jarosława Kaczyńskiego.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.