Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia lokalne

Ogłoszenie od posła Zbigniewa Chmielowca

Pielgrzymka do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli

Wicemarszałek Sejmu RP Marek Kuchciński i Marszałek Woj. Podkarpackiego Władysław Ortyl zapraszają na ogólnopolską pielgrzymkę rolników, samorządowców i wszystkich środowisk patriotycznych do Strachociny koło Sanoka, do Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski, która odbędzie się 2 maja, w sobotę o godz. 10.00 z udziałem dr Andrzeja Dudy i Premiera Jarosława Kaczyńskiego.