Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia w tygodniu 27 Kwietnia – 3 Maja

Modlitwa przed Symbolami ŚDM

Poniedziałek ::: 9:00

Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych

Poniedziałek ::: 19:00

Spotkanie dzieci z klasy II

Środa ::: 17:00

Spotkanie chóru

Środa ::: 19:00

Spotkanie kandydatów do bierzmowania

Czwartek ::: 17:00

Spowiedź pierwszopiątkowa

Piątek ::: 17:00

Wyjazd do Seminarium w Sandomierzu

Sobota ::: 9:00

Spotkanie ministrantów

Sobota ::: 17:30

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.