Dziś jest Niedziela, 28 lutego 2021 r. Obchodzimy imieniny: Romana, Ludomira, Lecha. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Festiwale Piosenki z udziałem naszych dzieci

dzieci_z_kopcie_na_festiwalach_piosenki_fot4

Dnia 21 maja w Cmolasie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki a 27 czerwca podobna impreza na szczeblu gminnym w Dzikowcu. W obu festiwalach wzięła udział grupa dzieci z naszej szkoły. W festiwalu w Dzikowcu wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych zdobyli: Aleksandra Szumierz, Łukasz Nidental, Marcelina Kopeć, III miejsce zespół z klasy VI, II miejsca – zespół z klasy II i V, miejsce I – Anna Dziuba. Gratulujemy.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby