Dziś jest Sobota, 28 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 03.05.2015 r.

1. Bóg zapłać Jego Ekscelencji księdzu Biskupowi za udzielenie sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii.

2. Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i bierzmowanych.

3. Bóg zapłać za ofiarowane dary do kościoła od rodziców dzieci i młodzieży. Zakupiono kielich mszalny i patenę, figurę Jezusa Zmartwychwstałego, obrus ołtarzowy i komplet lekcjonarzy, rodzina Sobolewskich ofiarowała przenośny świecznik na msze polowe.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Janiny Tęcza.

5. W środę święto Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek uroczystość św. Stanisława BM, głównego patrona Polski i diecezji.

6. Dzieci będą przychodzić na mszę św. w ramach „białego tygodnia o godz. 18.00”.

7. Spotkania duszpasterskie: Chór – środa 19.30, ministranci czwartek 17.30, schola sobota 17.00.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła: Józef Kopeć 200 zł, Grażyna Pasek 300 zł, Maria Dziuba 200 zł, Krystyna Stępień 300zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby