Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 17.05.2015 r.

1.Bóg zapłać za prace wykonywane przy kościele.

2. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą Różę Młodzieżową.

3. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, za tydzień Zesłanie Ducha Świętego.

4. Dziś zbiórka na Światowe Dni Młodzieży, za tydzień na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.

5. Spotkania duszpasterskie: Chór czwartek godz. 18.45, schola sobota godz. 17.00.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnią niedzielę: Stanisław Kopeć 200 zł, Krystyna i Henryk Sobala 300 zł, Katarzyna i Eugeniusz Tęcza 200 zł, Józef Stolarz 300zł, Iwona i Krzysztof Kosiorowscy 200 zł, Paweł Kwaśnik 200 zł, Jan Wojdyło 200 zł, Stanisław Kopeć 200 zł, Henryk Kopeć 200 zł, rodz. Kosiorowskich 200 zł, Piotr Puzio 300 zł, Mariusz i Monika Kisiel 200 zł, Sylwester Kopeć 200 zł, Ludwik Kopeć 300 zł.

7. W tym tygodniu została wydana zaliczka na ogrzewanie podłogowe 5000 zł oraz zapłacono za beton 3600 zł.

8. Bóg zapłać za pracę przy kościele w poszczególne dni: wtorek: Ryszard Dziuba, Zbigniew Ślęzak, Julian Pasek, Czesław Kosek, Marek Puzio, Józef Panek, Krzysztof Kwaśnik, Józef Bieleń, Jacek Dziadura, Krzysztof Kwaśnik, środa: Krzysztof Kwaśnik, Stanisław Maciąg, Anna Kolasa, Leszek Kosek, Wiesław Puzio, Tadeusz Puzio, Stanisław Pyra, Marcin Pyra, Piotr Puzio, Czesława Puzio, Zbigniew Kolano, Łukasz Tęcza, Józef Bieleń, Zbigniew Ślęzak, Paweł Dzióba, czwartek : Krzysztof Augustyn, Jacek Kopeć, Krzysztof Tęcza, Grzegorz Kopeć, Józef Kopeć, Stefan Stępięń, Ryszard Bąba, Krzysztof Kwaśnik, Józef Panek, piątek: Damian Tęcza, Zbigniew Brylowski, Marian Tęcza, Marian Kopeć, Zbigniew Tęcza, Krzysztof Kwaśnik, Józef Panek, Zbigniew Ślęzak, Wiesław Kusik, sobota: Jacek Byczek, Łukasz Serafin, Tadeusz Ozga, Jan Tęcza, Marek Nidental, Michał Pyra, Dominik Pyra, Remigiusz Kopeć, Sławomir Tęcza, Józef Majcher, Krzysztof Kwaśnik, Władysław Pyryt, Zbigniew Ślęzak, Józef Grądzki, Stanisław Pruś, Eugeniusz Tęcza, Marek Sudoł, Kazimierz Gorzelany, Stanisław Dobek, Sylwester Kopeć, Krzysztof Kosiorowski, Roman Puzio, Stanisław Kopeć.

Została zrobiona betonowa wylewka, która musi kilka dni schnąć, dlatego na razie nie prosimy do pracy.