Dziś jest Piątek, 27 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia lokalne

Ogłoszenie Wójta Gminy Dzikowiec

Zdjęcie Urzędu Gminy Dzikowiec

Wójt Gminy Dzikowiec informuje, iż każda rodzina w trudnej sytuacji życiowej, której dochód nie przekracza 684 zł netto na osobę w rodzinie lub 813 zł na osobę samotną może otrzymać nawet do 6 paczek żywnościowych w okresie od czerwca do lutego 2016r.
Zainteresowani winni zgłosić się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dzikowcu od poniedziałku do czwartku w bieżącym tygodniu.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie Urzędu Gminy

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby