Dziś jest Poniedziałek, 30 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego. Wszystkiego najlepszego!

Rozpoczęcie prac remontowych

W poniedziałek rozpoczęliśmy prace remontowe w naszym kościele parafialnym. Pierwszym etapem było wywiezienie części ławek do renowacji. We wtorek zaczęto rozbieranie posadzki. Od tego dnia Msze święte są sprawowane na powietrzu obok krzyża. W tym czasie zakładane jest ogrzewanie podłogowe. Po jego zamontowaniu będą instalowane nowe płytki. Dziękujemy za włączanie się w prace w kościele oraz za składane ofiary. Liczymy, że nadal sprawa remontu będzie nadal leżeć na sercu naszym parafianom i prace będą kontynuowane w dobrym tempie.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby