Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Wizyta najmłodszych w Kolbuszowskim Domu Kultury

Dnia 14 maja dzieci z klasy zerowej, I i II udały się do Kolbuszowskiego Domu Kultury na lekcję muzyki przygotowaną przez Filharmonię Rzeszowską. Dzieci wysłuchały koncertu różnorodnej muzyki granej na keyboardzie, trąbce i cymbałach. Była to muzyka różnorodna od jazzu, poprzez muzykę patriotyczną, disco polo, aż po muzykę z różnych stron świata. W dobrym humorze odwiedziły jeszcze restaurację Mc Donalds i wróciły do szkoły.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.