Dziś jest Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Piotra, Małgorzaty. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Wizyta najmłodszych w Kolbuszowskim Domu Kultury

Dnia 14 maja dzieci z klasy zerowej, I i II udały się do Kolbuszowskiego Domu Kultury na lekcję muzyki przygotowaną przez Filharmonię Rzeszowską. Dzieci wysłuchały koncertu różnorodnej muzyki granej na keyboardzie, trąbce i cymbałach. Była to muzyka różnorodna od jazzu, poprzez muzykę patriotyczną, disco polo, aż po muzykę z różnych stron świata. W dobrym humorze odwiedziły jeszcze restaurację Mc Donalds i wróciły do szkoły.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby