Dziś jest Piątek, 25 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 14.06.2015 r.

1. Zapowiedź przedślubna I – Damian Marcin Kudłacz z par. w Jaśle i Justyna Ewelina Twardowska z naszej parafii.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na odpust oraz za przygotowanie uroczystości odpustowej, zapraszamy do sprzątania kolejne osoby.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową Różę Zofii Kopeć.

4. W piątek od południa będą rozdawane przy kościele jabłka i warzywa. Zapraszamy.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary: Lesław Kozak 200 zł, Cecylia Tęcza 100 zł, Krzysztof Kopeć 300 zł, Franciszek Kopeć 200 zł, Marek Nidental 200 zł. Na materiały wydano w tym czasie 7660 zł.