Dziś jest Piątek, 27 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Wszystkiego najlepszego!

Uroczystość odpustowa w Naszej Parafii

Ubiegła sobota upłynęła pod znakiem uroczystości odpustowej w Naszym kościele. Podczas odprawionych Mszy Świętych wspólnie dziękowaliśmy za otrzymane łaski i wznosiliśmy prośby do Najświętszej Maryi Panny aby Jej Niepokalane Serce było źródłem ciągłej miłości i opatrzności nad Naszą wspólnotą.
Sumę odpustową sprawowali: ks. Michał Bator, proboszcz z Cmolasu, księża rodacy: ks. Michał Dzióba i ks. Stanisław Kopeć oraz ks. senior z Komorowa.
Poniżej znajdą Państwo kilka fotografii upamiętniających to Święto.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby