Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 12.07.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej

3. O modlitwę różańcową przed sumą proszę różę Marii Kolano

4. Zachęcamy do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę oraz do duchowego pielgrzymowania.

5. Wyjazd nad morze w środę o godzinie 22.

6. Do nabycia nowa książka o ks. Sudole.

7. Bóg zapłać za ofiary: rodzina Stolarz 300 zł, Marek Serafin 200 zł.