Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 19.07.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i prosimy kolejne osoby na następną niedzielę

2. Bóg zapłać za skoszenie trawy przy cmentarzu Stanisławowi Kopeć.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Stanisławy Dziuba.

5. W sobotę wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. o godz. 19.00 błogosławieństwo pojazdów, taca przeznaczona na MIVA Polska, możliwość nabycia modlitwy ze świętym patronem.

6. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę oraz na duchowe pielgrzymowanie.

7. Do nabycia książki o ks. Sudole.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Krzysztof Kwaśnik 200 zł, Maria i Czesław Serafin 200 zł, Monika i Tomasz Pogoda 200 zł, Roman Puzio 200 zł, Jacek Kopeć 200 zł, bezimiennie 50 zł.

9. zapowiedź przedślubna II – Rafał Dziadura z naszej parafii oraz Agata Ewa Żuczek z parafii Bystrzyca.