Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 26.07.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, prosimy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Janiny Tęcza

4. W tym tygodniu istnieje jeszcze możliwość pobrania zgłoszenia na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, zapisy w Ślęzakach od 27 lipca do 2 sierpnia. za tydzień msza sw. w Ślęzakach o godz. 15.00.

5. Do nabycia książka o ks. Sudole.

6. Najbliższa sobota to pierwsza sobota miesiąca, modlimy się do Matki Bożej, za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ks. proboszcz z Cmolasu zaprasza na odpust 8 sierpnia orkiestrę, chór i strażaków z pocztami sztandarowymi.

8. Spotkanie chóru w środę o godz. 20.00.

9. Do nabycia breloki ze św. Krzysztofem.

10. zapowiedż przedślubna II – Rafał Dziadura z naszej parafii i Agata Ewa Żuczek z parafii Bystrzyca

11. Bóg zapłać za ofiarę – Maria Kulig – 200 zł