Dziś jest Wtorek, 22 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 5.07.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i dokończenie układania płytek w kościele.

2. Zapraszamy do sprzątania kolejną grupę.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Zachęcamy do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce ze Stalowej Woli na Jasną Górę lub podjęcie duchowego pielgrzymowania.

5. Wyjazd do Zakopanego dla klasy VI w środę o godz. 6.00

6. W środę wspominamy św. Jana z Dukli kapłana, w sobotę święto świętego Benedykta, patrona Europy.

7. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową Różę Marii Tęcza

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Maria Rozmus 100 zł, ofiara za dniówkę pracy 100 zł.

9. Zapowiedź przedślubna: Kamil Paweł Kowal z naszej parafii i Justyna Rębisz z parafii w Nowym Narcie – zapowiedź I