Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne w tygodniu 24 – 30 Sierpnia

Poniedziałek 19:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

Poniedziałek 19:30

Za + Stefanię Kopeć

w 30 dzień po śmierci

Wtorek 19:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

Wtorek 19:30

Za + Rozalię Jaskot

od wnuczki Barbary z rodziną

Środa 19:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

Czwartek 19:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

Piątek 19:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

Sobota 19:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

Niedziela 8:00

Za + Janinę Kwaśnik

od córki z rodziną

Niedziela 11:00

Za + Wiesława Tęczę

Msza gregoriańska

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.