Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Intencje mszalne

Intencje mszalne w tygodniu 31 Sierpnia – 6 Września

Poniedziałek 19:00

W intencji Mileny Kopeć

z okazji przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego

Wtorek 8:00

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Msza Święta

Wtorek 18:00

W intencji Natalii w 18 rocznicę urodzin

Msza o Boże Błogosławieństwo

Środa 18:00

Za + Juliana Puzio

Msza gregoriańska

Czwartek 18:00

Za + Juliana Puzio

Msza gregoriańska

Piątek 18:00

Za + Juliana Puzio

Msza gregoriańska

Sobota 18:00

Za + Juliana Puzio

Msza gregoriańska

Niedziela 8:00

Za + Juliana Puzio

Msza gregoriańska

Niedziela 11:00

Dożynki parafialne

Msza Święta

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.