Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 16.08.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i wykoszenie trawy.

2. Zapraszamy kolejną grupę do podjęcia dyżuru sprzątającego.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę Marii Puzio.

5. Spotkanie scholi wyjeżdżającej na festiwal w poniedziałek: grupa starsza o godz. 9.00, młodsza o godz. 10.00.

6. Wczoraj wróciła grupa drugiego turnusu z Jarosławca, uczestnicy zamówili mszę św., będzie ona sprawowana 18 października o godz. 15.00.

7. Dożynki w naszej parafii odbędą się w pierwszą niedzielę września.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Józef Kopeć 200 zł, Zofia i Kazimierz Kopeć 200 zł, Wiesław Kopeć 100 zł, Stefania Kopeć 200 zł.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.