Dziś jest Czwartek, 21 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Agnieszki, Jarosława. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 2.08.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Najbliższy czwartek to pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania, w pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 18.

4. Jeszcze dziś można zgłosić się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, spotkanie w Ślęzakach o godz. 15.

5. W sobotę wyjazd na sumę odpustową do Cmolasu o godz. 10.00, zapraszamy orkiestrę, chór, strażaków i wszystkich chętnych.

6. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Jana Tęczy.

7. Do nabycia książka o księdzu Sudole.

8. Spotkanie scholi w poniedziałek o godz. 18.00, chóru w poniedziałek o godz. 19.30.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Edmund Puzio 200 zł, za dniówkę 100 zł.

10. Są jeszcze wolne miejsca do Jarosławca na 8 sierpnia.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby