Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 23.08.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Proszę o modlitwę za tydzień przed sumą różę Anny Tereszkiewicz.

4. W środę Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, msza swięta o godz. 19.00.

5. Bóg zapłać za wniesienie ławek do kościoła po renowacji.

6. Bóg zapłać rodzinie Rębiszów za ofiarę 300 zł.