Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 30.08.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę na sprzątanie generalne przed dożynkami.

2. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę Zofii Kopeć.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Jutro w Janowie Lubelskim będzie obchodzona 30 – ta rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej. Centralne uroczystości o godz. 18.00 z udziałem Radia Maryja i TV Trwam.

5. We wtorek początek roku szkolnego i katechetycznego, Msza św. o godz. 8.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Możliwość spowiedzi od godz. 17 w czwartek dla klas V, VI i ponadgimnazjalnych, w piątek od godz. 17 pozostałe klasy.

7. Za tydzień w naszej parafii dożynki na Mszy św. o godz. 11.Jak co roku proszę o przygotowanie wieńców, krótkiej prezentacji, a póżniej spotkania przy plebanii.

8. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o godz. 18.30, ministranci w czwartek o 18.30, młodzież gimnazjalna i starsza w piątek po Mszy św., schola w sobotę po Mszy św. Zachęcamy dzieci z klasy III do włączania się do grup parafialnych.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Aniela Żarkowska 200 zł, Marek Rębisz 200 zł, Maria Kozak 500 zł.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.