Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 30.08.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę na sprzątanie generalne przed dożynkami.

2. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę Zofii Kopeć.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Jutro w Janowie Lubelskim będzie obchodzona 30 – ta rocznica koronacji Obrazu Matki Bożej. Centralne uroczystości o godz. 18.00 z udziałem Radia Maryja i TV Trwam.

5. We wtorek początek roku szkolnego i katechetycznego, Msza św. o godz. 8.00.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Możliwość spowiedzi od godz. 17 w czwartek dla klas V, VI i ponadgimnazjalnych, w piątek od godz. 17 pozostałe klasy.

7. Za tydzień w naszej parafii dożynki na Mszy św. o godz. 11.Jak co roku proszę o przygotowanie wieńców, krótkiej prezentacji, a póżniej spotkania przy plebanii.

8. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o godz. 18.30, ministranci w czwartek o 18.30, młodzież gimnazjalna i starsza w piątek po Mszy św., schola w sobotę po Mszy św. Zachęcamy dzieci z klasy III do włączania się do grup parafialnych.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Aniela Żarkowska 200 zł, Marek Rębisz 200 zł, Maria Kozak 500 zł.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.