Dziś jest Poniedziałek, 26 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 9.08.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy w piątek kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W sobotę proszę o modlitwę różańcową przed sumą różę młodzieżową, a w niedzielę różę Władysława Pyryta.

4. Codziennie polecajmy Bogu pielgrzymów udających się na Jasną Górę, szczególnie z naszej parafii.

5. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze sw. o godz. 8.00 i 11.00, podczas mszy sw. błogosławieństwo ziół i kwiatów, w Raniżowie dzień odpustu i jubileuszu parafii.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary: Józef Reguła 200 zł, Marek Sudoł 200 zł, Monika i Mirosław Wiącek 200 zł, Stanisław Kopeć 200 zł, Marek Wojdyło 200 zł, Irena i Bronisław Kopeć 200 zł.

7. Polecamy Bożemu miłosierdziu zmarłego Józefa Majchera, pogrzeb w niedzielę o godz. 14.00

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.