Dziś jest Czwartek, 21 stycznia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Agnieszki, Jarosława. Wszystkiego najlepszego!

Aktualizacja: Parafianie na turnusie wczasowym w Jarosławcu

Dnia 15 sierpnia wróciła druga grupa, spędzająca wakacje w nadmorskim Jarosławcu. Uczestnicy cieszyli się ładną pogodą. Oprócz wypoczynku na plaży, zwiedzili Dolinę Charlotty i Ustkę. Byli również w Muzeum Bursztynu oraz wspinali się krętymi schodami na latarnię morską. Czas upłynął bardzo szybko. W drodze powrotnej złożyli deklarację wyjazdu nad morze w przyszłym roku.

W dniach od 15 do 22 lipca odbył się pierwszy turnus wczasowy w Jarosławcu. Uczestniczyło w nim 55 osób z naszej i okolicznych parafii. Oto kilka zdjęć uroczej nadmorskiej miejscowości.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby