Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Aktualizacja: Parafianie na turnusie wczasowym w Jarosławcu

Dnia 15 sierpnia wróciła druga grupa, spędzająca wakacje w nadmorskim Jarosławcu. Uczestnicy cieszyli się ładną pogodą. Oprócz wypoczynku na plaży, zwiedzili Dolinę Charlotty i Ustkę. Byli również w Muzeum Bursztynu oraz wspinali się krętymi schodami na latarnię morską. Czas upłynął bardzo szybko. W drodze powrotnej złożyli deklarację wyjazdu nad morze w przyszłym roku.

W dniach od 15 do 22 lipca odbył się pierwszy turnus wczasowy w Jarosławcu. Uczestniczyło w nim 55 osób z naszej i okolicznych parafii. Oto kilka zdjęć uroczej nadmorskiej miejscowości.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.