Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Aktualizacja: Parafianie na turnusie wczasowym w Jarosławcu

Dnia 15 sierpnia wróciła druga grupa, spędzająca wakacje w nadmorskim Jarosławcu. Uczestnicy cieszyli się ładną pogodą. Oprócz wypoczynku na plaży, zwiedzili Dolinę Charlotty i Ustkę. Byli również w Muzeum Bursztynu oraz wspinali się krętymi schodami na latarnię morską. Czas upłynął bardzo szybko. W drodze powrotnej złożyli deklarację wyjazdu nad morze w przyszłym roku.

W dniach od 15 do 22 lipca odbył się pierwszy turnus wczasowy w Jarosławcu. Uczestniczyło w nim 55 osób z naszej i okolicznych parafii. Oto kilka zdjęć uroczej nadmorskiej miejscowości.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.