Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Schola z Kopci na festiwalu w Jastarni

schola_parafiakopcie_jastarnia2015_fot4

W ostatnim tygodniu wakacji schola parafialna Perełki Maryi podzielona na dwie grupy (Promyki Maryi) uczestniczyła w Festiwalu Piosenki Religijnej w Jastarni na Półwyspie Helskim. Nasze grupy zostały zakwalifikowane wraz z innymi dziesięcioma z całej Polski. Wykonywały pieśni Maryjne, liturgiczne, estradowe i o Ojcu świętym. Przesłuchania odbywały się w kościele parafialnym, zaś niektóre grupy były zaproszone na koncerty plenerowe dla wczasowiczów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Integracji grup służyło wspólne ognisko z prezentacją każdego zespołu. Schole wróciły z nagrodami i postanowieniem, że za rok wrócą nad Polskie morze.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.