Dziś jest Poniedziałek, 26 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Schola z Kopci na festiwalu w Jastarni

schola_parafiakopcie_jastarnia2015_fot4

W ostatnim tygodniu wakacji schola parafialna Perełki Maryi podzielona na dwie grupy (Promyki Maryi) uczestniczyła w Festiwalu Piosenki Religijnej w Jastarni na Półwyspie Helskim. Nasze grupy zostały zakwalifikowane wraz z innymi dziesięcioma z całej Polski. Wykonywały pieśni Maryjne, liturgiczne, estradowe i o Ojcu świętym. Przesłuchania odbywały się w kościele parafialnym, zaś niektóre grupy były zaproszone na koncerty plenerowe dla wczasowiczów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Integracji grup służyło wspólne ognisko z prezentacją każdego zespołu. Schole wróciły z nagrodami i postanowieniem, że za rok wrócą nad Polskie morze.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.