Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Wycieczka chórzystów z Kopci do Pragi

chor_parafiakopcie_praga2015_fot3

W dniach od 19 do 21 sierpnia grupa chórzystów z Kopci przebywała na wycieczce w Pradze. Był to wyjazd turystyczny. Uczestnicy zwiedzili Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, katedrę św. Wita, wzgórze Petricin, plac Wacława i inne ciekawe miejsca. Stolica Czech wywarła na wszystkich wielkie wrażenie. Oto kilka fotografii z wyjazdu.