Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wycieczka chórzystów z Kopci do Pragi

chor_parafiakopcie_praga2015_fot3

W dniach od 19 do 21 sierpnia grupa chórzystów z Kopci przebywała na wycieczce w Pradze. Był to wyjazd turystyczny. Uczestnicy zwiedzili Stare Miasto z Zamkiem Królewskim, katedrę św. Wita, wzgórze Petricin, plac Wacława i inne ciekawe miejsca. Stolica Czech wywarła na wszystkich wielkie wrażenie. Oto kilka fotografii z wyjazdu.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.