Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia w tygodniu 31 Sierpnia – 6 Września

Początek Roku Szkolnego

Wtorek ::: 8:00

Spotkanie chóru

Środa ::: 18:30

Spowiedź dla klas V, VI i ponadgimnazjalnych

Czwartek ::: od 17:00

Spotkanie ministrantów

Czwartek ::: 18:30

Spowiedź dla pozostałych klas

Piątek ::: od 17:00

Spotkanie młodzieży gimnazjalnej i starszej

Piątek ::: po Mszy Św.

Spotkanie scholi

Sobota ::: po Mszy Św.

Dożynki parafialne

Niedziela ::: 11:00

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.