Dziś jest Wtorek, 22 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Grupy parafialne z Kopci na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej

W sobotę 26 września w Dawidach koło Warszawy odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej. Zgłosiło się 14 wykonawców (chóry, zespoły soliści), w większości z Warszawy. Wśród nich był nasz chór parafialny, „Perełki Maryi” i dwie solistki Katarzyna Kopeć i Anna Dziuba. W konkursie I miejsce zajął chór z Warszawy, drugiego nie przyznano, trzecie zaś zajęły nasze „Perełki”. Dużym sukcesem jest także nagroda publiczności, którą otrzymała Anna Dziuba. Jury podkreślało wysoki poziom wykonawców.