Dziś jest Sobota, 06 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Róży, Jordana, Agnieszki. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Grupy parafialne z Kopci na I Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej

W sobotę 26 września w Dawidach koło Warszawy odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej. Zgłosiło się 14 wykonawców (chóry, zespoły soliści), w większości z Warszawy. Wśród nich był nasz chór parafialny, „Perełki Maryi” i dwie solistki Katarzyna Kopeć i Anna Dziuba. W konkursie I miejsce zajął chór z Warszawy, drugiego nie przyznano, trzecie zaś zajęły nasze „Perełki”. Dużym sukcesem jest także nagroda publiczności, którą otrzymała Anna Dziuba. Jury podkreślało wysoki poziom wykonawców.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby