Dziś jest Niedziela, 29 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Błazeja, Saturnina. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 6.09.2015 r.

1. Bóg zapłać za przygotowanie uroczystości dziękczynienia za plony.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i terenu przy plebanii na dożynki, zapraszamy kolejną grupę do sprzątania w sobotę po mszy świętej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Mariana Ozgi.

4. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

5. We wtorek Święto Narodzenia Matki Bożej, msze święte o godz. 9.00 i 18.00.

6. W sobotę w naszej parafii tzw. czterdziestodniowe nabożeństwo jako dziękczynienie w kolejną rocznicę poświęcenia naszej świątyni. Po mszy świętej porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu do mszy świętej wieczornej. Możliwość adoracji przez cały dzień oraz możliwość spowiedzi po mszy świętej porannej oraz przed mszą świętą wieczorną.

7. Spotkania duszpasterskie: chór w środę o godz. 18.30, ministranci ze szkoły podstawowej w czwartek o godz. 18.30, młodzież w piątek o 18.30, schola w sobotę o 18.30.

8. 27 września na Jasnej Górze Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin. Zapraszamy dwa małżeństwa z naszej parafii.

9. Od 18 do 20 września w Staszowie Diecezjalne Dni Młodych. Zapraszamy młodzież z Gimnazjum i starszą.

10. W piątek, sobotę i niedzielę uroczystości w Hucie Komorowskiej, dni kardynała Kozłowieckiego. Centralnym punktem msza święta o godz. 11.00 w sobotę, szczegóły na plakacie.

11. Spotkanie kandydatów do Parafialnej Szkoły Muzycznej w piątek o godz. 17.30 w salce (instrumenty klawiszowe i gitara).

12. Bóg zapłać za złożone ofiary: Katarzyna i Eugeniusz Tęcza – 150 zł, Marian Ozga 200 ł, Maria Barnaś 200 zł, Czesława Wiącek 200 zł, Damian Pacuła 200 zł. Na dzień dzisiejszy zakończono prace remontowe przy posadzce, ławkach, kaplicy przedpogrzebowej i instalacji pod posadzką. Fundusze pochodziły przede wszystkim z ofiar parafian oraz z funduszu gazowego, kwiatowego i sprzedaży książek. Kosztowały 81 731 zł. Zostało do wypłacenia 17750 zł. Jeszcze raz Bóg zapłać za wszelką pomoc i prace, zawłaszcza za te wykonane nieodpłatnie.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby