Dziś jest Piątek, 25 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa. Wszystkiego najlepszego!

Parafianie dziękują za tegoroczne plony w uroczystej liturgii dożynkowej

dozynki2015_parafiakopcie_fot22

W ubiegłą niedzielę o godzinie jedenastej wspólnota parafialna złożyła dziękczynienie za tegoroczne plony. Punktem centralnym uroczystości było poświęcenie i pokaz wieńców przygotowanych przez mieszkańców wsi i przysiółków naszej parafii. Dziękowaliśmy rolnikom za ich trud w pracy na roli, prosiliśmy o Boże Błogosławieństwo na przyszły rok oraz o odwrócenie nieszczęść i klęsk. Podziękowania dla zaangażowanych w przygotowanie wieńców, gości w osobach Pana Wójta z Małżonką, Pana Sołtysa, Starosty i Starościny dożynek, dla grup parafialnych oraz tych wszystkich którzy włączyli się w przygotowanie tej uroczystości. Poniżej kilka zdjęć do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.