Dziś jest Niedziela, 28 lutego 2021 r. Obchodzimy imieniny: Romana, Ludomira, Lecha. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Sukcesy naszej scholi i solistki na IX Festiwalu Piosenki Religijnej w Kraśniku

Dnia 13 września w parafii św. Antoniego w Kraśniku odbyła się IX edycja Festiwalu Piosenki Religijnej „Nie lękajcie się”. Wśród wielu wykonawców ze wschodniej Polski, znalazły się nasze „Perełki Maryi”, grupa starsza oraz solistka Anna Dziuba. Jury dostrzegło występy naszych reprezentantek, przyznając nagrody. W kategorii solistów młodszych wyróżnienie otrzymała Anna Dziuba śpiewając piosenki „O Matko” oraz „Pioseneczka”, akompaniując sobie na gitarze. W kategorii zespołów młodzieżowych nasze Perełki zdobyły III miejsce za piosenki „Wśród wielu dróg” i „Chwała Tobie Panie”.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby