Dziś jest Środa, 25 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Erazma, Katarzyny. Wszystkiego najlepszego!

Trzecie miejsce „Perełek Maryi” na IV Podkarpackim Festiwalu Piosenki Misyjnej

Schola "Perełki Maryi" z Kopci na IV Podkarpackim Festiwalu Piosenki Misyjnej

Dnia 11 września w Hucie Komorowskiej w Muzeum Kardynała Kozłowieckiego odbył się IV Podkarpacki Festiwal Piosenki Misyjnej. Wystąpiło 20 wykonawców, wśród nich nasza schola „Perełki Maryi”, a właściwie jej starsza część, uczennice gimnazjum, gdyż takie były założenia regulaminowe. Nasza grupa zdobyła III miejsce. Prezentacje festiwalowe można obejrzeć na oficjalnym kanale Katolickiej Telewizji Serbinów w serwisie YouTube. (Zobacz wideo)

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby