Dziś jest Wtorek, 01 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 11.10.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i prosimy następną grupę o podjęcie dyżuru.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej, w Niedzieli artykuł o Kopciach.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różę Janiny Tęcza.

4. Ofiary na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego można składać w kopertach jeszcze przez dwie niedziele.

5. Dziś zbiórka do puszki na Fundacje Nowego Tysiąclecia, za tydzień taca na misje.

6. Spotkania: chór w środę o godz. 18.00, kandydaci na ministrantów w czwartek o 18.00, orkiestra w piątek o 15.30, nauka gry na gitarze w sobotę od 9.00, schola w sobotę o 16.00.

7. We wtorek wspomnienie bł. Honorata Kożmińskiego, w czwartek św. Teresy od Jezusa, w piątek św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Janina i Jan Kozakowie 200 zł, Paweł Kwaśnik 200 zł, rodz. Kiwaków 150 zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby