Dziś jest Piątek, 25 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Aurelii, Wladysława, Kleofasa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 18.10.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. Zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Jana Tęczy.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona na misję. Nadal można składać ofiary na rzecz seminarium duchownego.

5. Spotkania duszpasterskie: wspólne spotkanie chóru i scholii (wyjeżdżających do Jabłonki) w środę o godz. 18.00, kandydaci do scholii i ministrantów w czwartek o godz. 18.00.

6. W sobotę w naszym kościele o godz. 10.00 kapłani z naszego dekanatu zgromadzą się na wspólnej modlitwie. Zapraszamy na to spotkanie modlitewne.

7. Za tydzień liczenie wiernych obecnych w kościele i przystępujących do komunii świętej oraz zmiana czasu na zimowy.

8. Są już na stoliku kartki wypominkowe.

9. Bóg zapłać za złożone ofiary: Henryk i Krystyna Sobala 200 zł., Janina Majcher 100 zł, Halina i Tomasz Kozak 200 zł., Tadeusz Puzio 400 zł., Tadeusz Miroś 200 zł., Piotr i Stanisław Tęcza 300 zł, Krystyna i Stefan Stępień 200 zł., Danuta i Leszek Kosek 200 zł., Tadeusz Stolarz 100 zł., Henryk Sobolewski 100 zł.

10. Zostały przywiezione konfesjonały po renowacji. Zapłacono 4600 zł