Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 25.10.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła.

2. Zapraszamy do sprzątania kolejną grupę.

3. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

4. Dzisiaj liczenie wiernych.

5. W następną niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8.00 i 11.00 na cmentarzu.

6. W poniedziałek, 2 listopada we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych msze św. o 9.00 i 11.00 z wypominkami i procesją na cmentarz i o 16.00.

7. Wypominki składamy na tacę lub do zakrystii.

8. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

9. Spotkania: ministranci z gimnazjum w czwartek po różańcu, schola i chór wyjeżdżający do Jabłonki w piątek po różańcu w remizie.

10. Jutro na mszy św. wprowadzenie do posługi nowych ministrantów i scholanek.

11. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych u nas w czwartek od godz. 15.30 do 16.30, później od razu msza św.

12. W Dzikowcu w niedzielę msza św. na cmentarzu o godz. 11.00.

13. Bóg zapłać za złożone ofiary: Józef Stolarz 200 zł, rodz. Kopciów 200 zł, rodz. Brylowskich 200 zł.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.