Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 4.10.2015 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i przygotowanie pikniku rodzinnego, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę przed sumą różę Stanisławy Dziuba.

4. Za tydzień Dzień papieski, będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Nowego Tysiąclecia.

5. Przez najbliższe trzy niedziele można składać ofiary na pomoc dla naszego seminarium duchownego.

6. Spotkanie scholi w sobotę o godz. 16.00, chóru w sobotę o godz. 18.00.

7. W poniedziałek wspomnienie siostry Faustyny Kowalskiej, apostołki Bożego Miłosierdzia, w środę NMP Różańcowej, w piątek bł. Wincentego Kadłubka, patrona diecezji.

8. W sobotę o godz. 9.00 zapraszamy chętnych do nauki gry na gitarze.

9. Zachęcamy do pomocy w spłacie długu za wykonane prace przy kościele.