Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Pielgrzymka sióstr i braci z Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej

W pierwszą niedzielę października w Sanktuarium w Ożarowie spotkali się na dorocznej pielgrzymce siostry i bracia z Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej. Przybyło ok. 3 tys. wiernych, by wraz z biskupem diecezjalnym modlić się i pogłębiać pobożność maryjną. Wśród nich byli również przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej.