Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Pielgrzymka sióstr i braci z Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej

W pierwszą niedzielę października w Sanktuarium w Ożarowie spotkali się na dorocznej pielgrzymce siostry i bracia z Róż Różańcowych Diecezji Sandomierskiej. Przybyło ok. 3 tys. wiernych, by wraz z biskupem diecezjalnym modlić się i pogłębiać pobożność maryjną. Wśród nich byli również przedstawiciele naszej wspólnoty parafialnej.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.