Dziś jest Poniedziałek, 26 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Dzieci i młodzież na festiwalu w Majdanie Królewskim

Dnia 28 października w Domu Kultury w Majdanie Królewskim odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Patriotyczno – Religijnej. Wśród wielu wykonawców przybyłych z różnych stron Podkarpacia, znalazły się także reprezentantki naszej szkoły i parafii. W grupie solistek wystąpiły Anna Dziuba i Marcelina Kopeć. Zespół „Promyki”, reprezentujący naszą szkołę tworzyły: Karolina Dul, Vanessa Gandolfo, Anna Kopeć, Izabela Rembisz, Martyna Żarkowska i Zuzanna Żarkowska. W grupie starszej, gimnazjalnej naszą parafię reprezentował zespół „Perełki” w składzie: Karolina Kopeć, Katarzyna Kopeć, Magdalena Kopeć, Natalia Rembisz, Patrycja Tęcza, Anna Ozga.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.