Dziś jest Piątek, 05 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Dzieci i młodzież na festiwalu w Majdanie Królewskim

Dnia 28 października w Domu Kultury w Majdanie Królewskim odbyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Patriotyczno – Religijnej. Wśród wielu wykonawców przybyłych z różnych stron Podkarpacia, znalazły się także reprezentantki naszej szkoły i parafii. W grupie solistek wystąpiły Anna Dziuba i Marcelina Kopeć. Zespół „Promyki”, reprezentujący naszą szkołę tworzyły: Karolina Dul, Vanessa Gandolfo, Anna Kopeć, Izabela Rembisz, Martyna Żarkowska i Zuzanna Żarkowska. W grupie starszej, gimnazjalnej naszą parafię reprezentował zespół „Perełki” w składzie: Karolina Kopeć, Katarzyna Kopeć, Magdalena Kopeć, Natalia Rembisz, Patrycja Tęcza, Anna Ozga.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby