Dziś jest Piątek, 23 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Marleny, Seweryna, Igi. Wszystkiego najlepszego!

Nowi ministranci i schola

nowi_ministranci_schola2015

W poniedziałek 26 października nasza Służba Liturgiczna Ołtarza wzbogaciła się o nowych członków. Do grona ministrantów zostało przyjętych 9 chłopców a do scholi 6 dziewczynek. Podczas Mszy świętej zostały poświęcone stroje liturgiczne, komże i alby, w które zostali ubrani kandydaci i kandydatki. Ministranci i scholanki złożyli swoje przyrzeczenia wytrwałej i sumiennej służby w grupach parafialnych. Oto nowi ministranci i scholanki: Kevin Hopek, Wiktor Hopek, Konrad Kisiel, Przemysław Kolasa, Szymon Klecha, Mateusz Kopeć, Michał Kopeć, Wojciech Kopeć, Łukasz Nidental, Aurora Gandolfo, Zuzanna Kozak, Martyna Marcinkowska, Paulina Sobolewska, Karolina Tęcza, Kinga Wiącek.

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.