Dziś jest Czwartek, 04 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Łucji, Kazimierza, Eugeniusza. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Nowi ministranci i schola

nowi_ministranci_schola2015

W poniedziałek 26 października nasza Służba Liturgiczna Ołtarza wzbogaciła się o nowych członków. Do grona ministrantów zostało przyjętych 9 chłopców a do scholi 6 dziewczynek. Podczas Mszy świętej zostały poświęcone stroje liturgiczne, komże i alby, w które zostali ubrani kandydaci i kandydatki. Ministranci i scholanki złożyli swoje przyrzeczenia wytrwałej i sumiennej służby w grupach parafialnych. Oto nowi ministranci i scholanki: Kevin Hopek, Wiktor Hopek, Konrad Kisiel, Przemysław Kolasa, Szymon Klecha, Mateusz Kopeć, Michał Kopeć, Wojciech Kopeć, Łukasz Nidental, Aurora Gandolfo, Zuzanna Kozak, Martyna Marcinkowska, Paulina Sobolewska, Karolina Tęcza, Kinga Wiącek.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby