Dziś jest Niedziela, 13 czerwca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Nowi ministranci i schola

nowi_ministranci_schola2015

W poniedziałek 26 października nasza Służba Liturgiczna Ołtarza wzbogaciła się o nowych członków. Do grona ministrantów zostało przyjętych 9 chłopców a do scholi 6 dziewczynek. Podczas Mszy świętej zostały poświęcone stroje liturgiczne, komże i alby, w które zostali ubrani kandydaci i kandydatki. Ministranci i scholanki złożyli swoje przyrzeczenia wytrwałej i sumiennej służby w grupach parafialnych. Oto nowi ministranci i scholanki: Kevin Hopek, Wiktor Hopek, Konrad Kisiel, Przemysław Kolasa, Szymon Klecha, Mateusz Kopeć, Michał Kopeć, Wojciech Kopeć, Łukasz Nidental, Aurora Gandolfo, Zuzanna Kozak, Martyna Marcinkowska, Paulina Sobolewska, Karolina Tęcza, Kinga Wiącek.